ZOOзум

ZOOзум. Сайміри

Сайміри відносяться до самих боязких тварин , проте всіма своїми діями вони показують сміливість. Характером сайміри нагадують дитину . Харчуються рослинною їжею і комахами, полюють і за маленькими птахами. Бере їжу руками, іноді і ротом. Самка носить дитинчат спочатку на руках, потім на спині. Щоб зігрітися, обмотують собі навколо шиї хвіст або обіймають один одного, утворюючи іноді клубки з 10-12 особин. Дуже чутливі до зміни клімату і не виживають навіть в степових місцевостях своєї батьківщини. Тому в Європі в зоологічних садах представляють велику рідкість. Не пропустіть цікаву та захопливу програму про саймірів Рівненського зоопарку.

ZOOзум. Сурікати

У другій програмі “ZOOзум” мова піде про невгамовних та кумедних сурікатів, які не бояться навіть отрути скорпіона. Ззовні сурікати дуже нагадують ховрахів, тому необізнані люди зараховують їх до гризунів, але насправді сурікати відносяться до хижих тварин. Їх найближчими родичами є мангусти, на яких вони теж дуже схожі.У сурикатів є своя мова, що складається з приблизно двох десятків звуків, що дають всьому братству ясне уявлення про те, що необхідно робити: чи треба зібратися всім разом, щоб відловити змію або вигнати з селища надокучливого шакала, або необхідно терміново рятувати свою шкуру і ховатися під землю від великого хижака. Про це, та багато іншого у програмі “ZOOзум” на РИТМTV.

ZOOзум. Пелікани

У першій програмі “ZOOзум” Ви дізнаєтеся про гігантського птаха, який мешкає у Рівненському зоопарку. Розмах крил пеліканів більше п’яти метрів, завдяки яким вони здатні злітати на висоту до 3000 метрів. Порівняно з усіма птахами планети у пеліканів самий місткий дзьоб, який може вмістити 3 відра риби. Більше цікавої інформації у першому випуску програми на телеканалі РИТМ.


Авторизація
RITM.TV
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
Генерація паролю